Su Savaşçıları

Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Uzun yıllardır birçok kurumun Afrika’nın yoksul bırakılmış bölgelerinde suya erişimi sağlamaya ve su krizinin etkisi azaltmaya çalışıyor. Bu süreçte birçok su kuyusu açılıyor ve insanların suya erişimi sağlanıyor. Fakat kaynağın kuruması, tıkanması, pompaların arızalanması, mekanizmaların eskimesi gibi sebeplerden dolayı su kuyuları işlevlerini yitirebilmektedirler.

Su Savaşçıları olarak Afrika’da çeşitli sebeplerden atıl durumda kalmış kuyuların konumlarını bulup, sorunlarını tespit edip tekrar çalışır duruma getiriyoruz. Kuyuları derinleştirip, pompalarını yenileyip, sterilize ediyoruz ve böylece bölge halkı tekrar temiz suya erişebiliyor.

Yapacağın 7000 TL bağış sayesinde atıl bir su kuyusunu ıslah edip yeniledikten sonra istediğin adı vererek tekrar kullanıma açıyoruz.

Unutulmuş coğrafyalarda atıl kalmış bir su kuyusunu tekrar çalışır hale getirmek için aşağıdaki Islah Ettir butonuna tıklayarak bağışını gerçekleştirebilirsin.

Bağış Yap
Sevdiklerin veya Kendi Adına Su Kuyusu Yaptır

Afrika'da temiz suya erişemeyen köylerde, isim verebileceğin su kuyulu çeşme yaptırabilirsin. Çeşmeni 9 - 12 ay içinde tamamlayıp fotoğraflarını, videolarını, koordinatlarını göndereceğiz.

Çeşme Yaptır
Dilediğin Kadar Destek Ol

Dilediğin miktarda yapacağın düzenli veya tek seferlik bağışla Afrika'daki insanların suya kavuşmasına destek olabilirsin. Yapacağın her 120 TL bağış, yeni bir insanın suya ulaşması anlamına geliyor.

Destek Ol
Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Atıl kalmış su kuyularını tekrar kullanılabilir duruma getiriyoruz. Maliyeti 7000 TL olan su kuyusu ıslahı ile unutulmuş coğrafyalardaki insanların tekrar temiz suya erişimini sağlayabilirsin.

Islah Ettir
Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

İyilik sertifikaları ile özel günlerde sevdikleriniz adına düzenleyeceğimiz sertifikanızı alırken Afrika'daki çocukların hayatına dokunabilirsin. Dijital iyilik sertifikanı anında e-postana göndereceğiz.

Sertifika Al

BİZİMLE BİR SU PROJESİ YAPTIR

Herkesin temiz suya erişebildiği bir yeryüzü mümkün. Sen de desteklerinle Su Savaşçıları'na katıl.


Bağış Yap