Su Savaşçıları

Özel Günler için Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

Özel Günler için Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

 

Suya erişmenin geleceği dönüştürdüğü coğrafyalar için alacağın sertifika ile kendine ya da sevdiğin birine özel bir günde dünyanın en anlamlı hediyesini verebilirsin. Küresel su krizinin Afrika ve Asya’daki insanları giderek daha çok etkiliyor. Kirli su, dünyadaki bütün savaşlardan daha fazla can alıyor. Unutulmuş coğrafyalardaki kadınlar ve kız çocukları su için kilometrelerce yürümek zorunda kalıyor. UNESCO'nun Dünya Su Raporu'na göre 2 milyar insan, temiz suya düzenli bir şekilde erişemiyor. Son veriler gösteriyor ki; harekete geçilmediği takdirde yoksul ve gelişmekte olan ülkelerdeki 135 milyon insanın daha yaşamının ciddi tehdit altında olacağını gösteriyor.

Su Savaşçıları olarak temiz suya erişimi mümkün kılma amacıyla yola çıktık ve desteklerinizle bunu sürdürmeye devam ediyoruz. Özel günler için hazırlanmış özel gün sertifikalarımız yoluyla yapacağın bağış sayesinde unutulmuş coğrafyalarda geleceği dönüştürmeye ara vermeden devam edebiliriz.

Aşağıdaki bağış yap butonuna tıklayarak sana özel hazırlanacak sertifikanı edinebilir ve geleceği dönüştürmemiz destekte bulunabilirsin.

Bağış Yap
Sevdiklerin veya Kendi Adına Su Kuyusu Yaptır

Afrika'da temiz suya erişemeyen köylerde, isim verebileceğin su kuyulu çeşme yaptırabilirsin. Çeşmeni 9 - 12 ay içinde tamamlayıp fotoğraflarını, videolarını, koordinatlarını göndereceğiz.

Çeşme Yaptır
Dilediğin Kadar Destek Ol

Dilediğin miktarda yapacağın düzenli veya tek seferlik bağışla Afrika'daki insanların suya kavuşmasına destek olabilirsin. Yapacağın her 120 TL bağış, yeni bir insanın suya ulaşması anlamına geliyor.

Destek Ol
Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Atıl kalmış su kuyularını tekrar kullanılabilir duruma getiriyoruz. Maliyeti 7000 TL olan su kuyusu ıslahı ile unutulmuş coğrafyalardaki insanların tekrar temiz suya erişimini sağlayabilirsin.

Islah Ettir
Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

İyilik sertifikaları ile özel günlerde sevdikleriniz adına düzenleyeceğimiz sertifikanızı alırken Afrika'daki çocukların hayatına dokunabilirsin. Dijital iyilik sertifikanı anında e-postana göndereceğiz.

Sertifika Al

BİZİMLE BİR SU PROJESİ YAPTIR

Herkesin temiz suya erişebildiği bir yeryüzü mümkün. Sen de desteklerinle Su Savaşçıları'na katıl.


Bağış Yap