Su Savaşçıları

Sevdiklerin ya da kendi adına çeşme yaptır

Sevdiklerin ya da kendi adına çeşme yaptır

İçinden geçtiğimiz bu dönemde bugün senin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bugün en gelişmiş ülkelerin dahi yönetmekte zorlandığı salgın krizini, az gelişmiş ülkelerin unutulmuş insanları yıllardır yaşıyor.Desteklerinle beraber bu durumu değiştirebiliriz.  Su sorunun sürdürülebilir çözümlerini biliyoruz ve bu çözümleri hayata geçirmek için oldukça yüksek motivasyona sahibiz.

En yoksul köylerdeki su ve açlık sorunlarını çözmenin farklı yöntemleri var. Çoğunlukla 120 metre derinliğe ulaşan sondaj kuyuları ve güneş enerjili akıllı pompalarla şebeke sistemleri kuruyoruz. 

Afrika'da temiz suya erişemeyen köylerde, isim verebileceğin su kuyulu bir çeşme yaptırabilirsin. Çeşmeni 6 - 9 ay içinde tamamlayıp fotoğraflarını, videolarını ve koordinatlarını göndereceğiz.

Neden 22.000 TL?  Nasıl hesaplıyoruz?

En yoksul köylerdeki su ve açlık sorunlarını çözmenin farklı yöntemleri var. Çoğunlukla 120 metre derinliğe ulaşan sondaj kuyuları ve güneş enerjili akıllı pompalarla şebeke sistemleri kuruyoruz. 

Genellikle bir akıllı köyün nüfusu genellikle 8 ila 10 arası çeşmeye ihtiyaç duyuluyor. Yaptığımız akıllı köylerin toplam maliyetini 10 çeşmeye bölerek bir güneş enerjili çeşmenin maliyetini hesaplıyoruz. Bağış yapan her bağışçımızın istediği ismi bir çeşmeye veriyoruz. 

Bağış Yap
Sevdiklerin veya Kendi Adına Su Kuyusu Yaptır

Afrika'da temiz suya erişemeyen köylerde, isim verebileceğin su kuyulu çeşme yaptırabilirsin. Çeşmeni 9 - 12 ay içinde tamamlayıp fotoğraflarını, videolarını, koordinatlarını göndereceğiz.

Çeşme Yaptır
Dilediğin Kadar Destek Ol

Dilediğin miktarda yapacağın düzenli veya tek seferlik bağışla Afrika'daki insanların suya kavuşmasına destek olabilirsin. Yapacağın her 120 TL bağış, yeni bir insanın suya ulaşması anlamına geliyor.

Destek Ol
Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Atıl kalmış su kuyularını tekrar kullanılabilir duruma getiriyoruz. Maliyeti 7000 TL olan su kuyusu ıslahı ile unutulmuş coğrafyalardaki insanların tekrar temiz suya erişimini sağlayabilirsin.

Islah Ettir
Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

İyilik sertifikaları ile özel günlerde sevdikleriniz adına düzenleyeceğimiz sertifikanızı alırken Afrika'daki çocukların hayatına dokunabilirsin. Dijital iyilik sertifikanı anında e-postana göndereceğiz.

Sertifika Al

BİZİMLE BİR SU PROJESİ YAPTIR

Herkesin temiz suya erişebildiği bir yeryüzü mümkün. Sen de desteklerinle Su Savaşçıları'na katıl.


Bağış Yap