Su Savaşçıları

Bize Katıl

Aşağıdaki formu doldurarak Su Savaşçısı olmak için ilk adımı at

Su Savaşçısı olmanın birçok yolu var. Düzenli  ya da tek seferlik bağış yaparak, sosyal medyadan Su Savaşçıları'nı takip edip paylaşarak ya da e-posta bültenimize üye olarak sen de Su Savaşçısı olabilirsin.

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak e-posta bültenimize abone olup Su Savaşçıları topluluğunun bir parçası olabilirsin.  Ekilen iyilik tohumlarının yeşermesine tanık olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutma.

 Su Savaşçıları Instagram
 Su Savaşçıları Facebook

Sevdiklerin veya Kendi Adına Su Kuyusu Yaptır

Afrika'da temiz suya erişemeyen köylerde, isim verebileceğin su kuyulu çeşme yaptırabilirsin. Çeşmeni 9 - 12 ay içinde tamamlayıp fotoğraflarını, videolarını, koordinatlarını göndereceğiz.

Çeşme Yaptır
Dilediğin Kadar Destek Ol

Dilediğin miktarda yapacağın düzenli veya tek seferlik bağışla Afrika'daki insanların suya kavuşmasına destek olabilirsin. Yapacağın her 120 TL bağış, yeni bir insanın suya ulaşması anlamına geliyor.

Destek Ol
Atıl Bir Su Kuyusu Islah Ettir

Atıl kalmış su kuyularını tekrar kullanılabilir duruma getiriyoruz. Maliyeti 7000 TL olan su kuyusu ıslahı ile unutulmuş coğrafyalardaki insanların tekrar temiz suya erişimini sağlayabilirsin.

Islah Ettir
Sevdiklerin veya Kendi Adına Sertifika Al

İyilik sertifikaları ile özel günlerde sevdikleriniz adına düzenleyeceğimiz sertifikanızı alırken Afrika'daki çocukların hayatına dokunabilirsin. Dijital iyilik sertifikanı anında e-postana göndereceğiz.

Sertifika Al

BİZİMLE BİR SU PROJESİ YAPTIR

Herkesin temiz suya erişebildiği bir yeryüzü mümkün. Sen de desteklerinle Su Savaşçıları'na katıl.


Bağış Yap